• slide-0

  200 тисяч гривень для потреб ЛНР перерахувала Закарпатська виконавча служба

  Протягом жовтня всеукраїнські ЗМІ  рясніють заголовками:  «На Вінниччині затримали хабарника в державній виконавчій службі», «Двоє працівників державної виконавчої служби погоріли на хабарі».

  Однак, як  йдуть справи у органах державної виконавчої служби Закарпаття або точніше сказати в її верхівці:  відділі примусового виконання рішень Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області?

  Як виявив Демальянс у Закарпатській виконавчій процвітають донецько-луганські схеми. По одній із таких схем майже 200 000,00 грн. було викрадено з рахунків міжгірської фірми та перераховано мешканці м. Антрациту, Луганської області.

  Схема викрадення коштів керівництвом Закарпатської виконавчої служби дуже проста.

  1. Як об’єкт для крадіжки обирається збанкрутіла фірма-боржник, яка не контролює ходу виконавчого провадження відносно себе.
  2. У фірми повинні бути вільні кошти на рахунках, або майно, яке можна продати.
  3. У виконавчу служби пред’являється підроблений виконавчий лист по якому стягувачем є «своя» людина, а боржником відповідна фірма.
  4. За підробним виконавчим листом з фірми на користь своєю людини стягаються кошти.

  Так, в нашому випадку для стягнення коштів був наданий  підробний виконавчий лист по справі №761/9789/15-ц Шевченківського районного суду м. Києва про стягнення з ТОВ «Імідж-Закарпаття»  на користь Ковальчук Ірини Артурівни (Луганська область, м.Антрацит) 485 345, 61 грн.

  А насправді ж по справі №761/9789/15-ц сторонами є зовсім інші особи:  позивач Бобруйко Тетяна Петрівна та відповідач Бобруйко Тамара Михайлівна.

  Саме таку нехитру оборудку було нещодавно реалізовано в стінах Закарпатської виконавчої служби, що призвело до крадіжки близько 200 тис. грн..

  А чим у цей час займається прокуратура та міліція Закарпаття??? Відкриває «надцяте» кримінальне провадження, яке закінчиться нічим????

  mum-mtm-m-mtmrmlmtm-m-mg0513

  mum-mtm-m-mtmrmlmtm-m-mg0514

  mum-mtm-m-mtmrmlmtm-m-mg0505

  mum-mtm-m-mtmrmlmtm-m-mg0524

  Facebook Comments

3 Comments

 1. Єва коментує: 2016-10-24 at 15:23

  А Петренко і керівник ДВС знають про цю ситуацію?

 2. ВПВР коментує: 2016-10-27 at 15:29

  Відділ примусового виконання рішень управління ДВС ГТУЮ у Закарпатській області повідомляє, що зазначена стаття містить недостовірну інформацію, персональні дані сторін виконавчого провадження, дані фінансових документів відділу, за розповсюдження яких передбачена відповідальність, одночасно повідомляємо, що саме за заявою начальника відділу примусового виконання рішень слідчими органами порушена кримінальна справа по факту підроблення документів відносно винних осіб, грошові кошти неналежним стягувачем завдяки оперативності відділу примусового виконання рішень не отримано

 3. Стажист коментує: 2016-10-30 at 23:56

  Попередній коментар подав не ВПВР, а злочинка з Донецька.
  Треба ж було таку горе-керівника-махінатора поставити начальником ВПВР.
  Вся служба області обосрана через неї і тих, хто її кришує.

  Ганьба!!!