Діяльність

Navigation

 


Діяльність Закарпатського осередку партії Демальянс

Закарпатський осередок партії “Демократичний Альянс” було створено у 2011р. Ми активно займаємось впровадженням антикорупційних ініціатив в Закарпатті. Сьогодні головою осередку є Олександр Пересоляк, адвокат, правозахисник.

Разом з іншими громадськими та політичними організаціями закарпатськими демальянсівцями проведено низку всеукраїнських та місцевих акцій:

Команда Демократичного альянсу розпочала свій шлях у політику з громадської діяльності, якою успішно займалась з 1996 року.

У 2010 році активістами всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” прийнято рішення про створення політичної партії.

8 серпня 2010 року в столиці України відбувся Установчий З’їзд політичної партії “Демократичний Альянс”. 7 вересня 2011 року партія була офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України.

З часу свого заснування Демократичний Альянс пройшов складний і тривалий шлях становлення та розвитку. Зупиняючи свавілля влади, корупцію, безвідповідальність чиновників, навчаючи громадян боротись за свої права, ДемАльянс здобуває все більше прихильників, формує дієву, відповідальну, ціннісну команду, що продовжує чисельно і професійно зростати.

Сьогодні команду ДемАльянсу складають люди, які працюють в чотирьох об’єднаннях: політична партія ДемАльянс (Демократичний Альянс), всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодь ДемАльянсу”, громадська організація “ДемАльянс Жінок” та громадська організація “ДемАльянс Допомога“.

Щодня до нашої команди приєднуються нові і нові люди, збільшуючи результат спільних зусиль, наближаючи можливість сформувати чесну, відповідальну владу, забезпечити сталий розвиток Закарпаття та  гідне життя громадян. Кожен хто поділяє цінності партії приєднатись до команди волонтерів ДемАльянсу або стати членом партії. Партія публічно звітує про свою діяльність, а її джерела фінансування та витрати є відкритими

Ідеологія партії Демальянс

ДемАльянс (Демократичний Альянс) — політична партія, яка заснована у 2010 році. Нашим фундаментом є цінності, які закладені в християнсько-демократичній ідеології.

Християнська демократія – це автономна від церкви, позаконфесійна політична течія, в основі якої вимога вирішувати соціально-економічні проблеми, дотримуючись загальнолюдських принципів. Серед них:

1. Персоналізм – людина живе в спільноті, що накладає на неї певні соціальні зобов’язання. Це можуть бути піклування за рідними, виконання соціальних доручень громади тощо.

2. Відповідальність – людина має підтримувати та розвивати середовище, в якому вона живе. Дії, направлені на руйнування чи занедбання середовища, є неприпустимими.

3. Субсидіарність – кожна проблема має вирішуватись на тому рівні, на якому вона може бути вирішена найбільш ефективно.

4. Справедливість – створення умов, в яких спільноти громадян можуть рівно задовольняти свої потреби.

5. Солідарність – об’єднання зусиль заради досягнення спільного блага.

Партія публічно звітує про свою діяльність, а її джерела фінансування та витрати є відкритими

 


Статут партії Демальянс

Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) є політичною партією, яка на добровільних засадах об’єднує громадян України та має на меті сприяти формуванню і вираженню їх політичної волі, бере участь у виборах та інших політичних заходах.

Основною метою діяльності Партії є забезпечення інтересу українських громадян на гідне життя та особистий розвиток через сприяння у формуванні та вираженні їх політичної волі, шляхом участі у виробленні державної політики, формуванні органів влади, місцевого та регіонального самоврядування і представництво в їх складі.

Ознайомитись зі статутом партії можна за цим посиланням

Партія публічно звітує про свою діяльність, а її джерела фінансування та витрати є відкритими

Facebook Comments