• Активісти та депутати звернулись до міського голови щодо припинення саботажу прозорих закупівель в Ужгороді

  Ще 11 вересня 2015 року міською радою було прийнято рішення “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ”. З того часу у сфері закупівель в Ужгороді нічого не змінилося – закупівлі проводяться не прозоро, за особистими домовленостями з чиновниками. Рішення міської ради просто ігнорують, ніхто не хоче його виконувати та відмовлятись від корупційних схем та коштів.

  Тому активіст політичної партії Демальянс – Бакі Ференц, разом з депутатами Ужгородської міської ради від партії “Блоку Петра Порошенка”Солідарність” – Богуславський Роман Ярославович та партії “Об’єднання “Самопоміч” – Сюсько Микола Миколайович, Ігнат Олександр Володимирович, вирішили звернутись до міського голови щодо перевірки виконання усіма розпорядниками бюджетних коштів та посадовими особами Ужгородської міської ради рішення від 11 вересня 2015 року № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ”.

   

  Текст Звернення:

  Звернення щодо припинення саботажу виконання рішення Ужгородської міської ради,  від 11 вересня 2015 року № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ”

   11 вересня 2015 року Ужгородська міська рада прийняла рішення № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м.Ужгорода ”,  яким зокрема вирішила:

              1. Комунальним підприємствам, виконавчим органам, установам та організаціям Ужгородської міської ради – розпорядникам бюджетних коштів проводити закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановленої ч.1 ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель», у системі електронних державних закупівель ProZorro (http://prozorro.org/).

  1. Затвердити Порядок застосування системи електронних закупівель комунальними підприємствами, виконавчими органами, установам та організаціям Ужгородської міської ради – розпорядниками бюджетних коштів згідно з додатком.
  2. Відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку разом із відділом внутрішньої політики організаційної роботи та зв’язків з громадськістю забезпечити завчасне оприлюднення та систематизацію в окремому розділі на сайті Ужгородської міської ради наступної інформації щодо замовників товарів, робіт і послуг, визначених у п.1.:

  4.1. річних планів державних закупівель та додатків до них;

  4.2. інформації згідно ст. 10 Закону України «Про здійснення державних закупівель»;

  4.3. інформації про закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановленої ч.1 ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

  Метою даного рішення Ужгородської міської ради є забезпечення економії бюджетних коштів, розширення реальної конкуренції при здійсненні закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода, унеможливлення корупції з використанням бюджетних коштів.

  Однак, станом на день подачі цього звернення рішення  Ужгородська міська ради від 11 вересня 2015 року № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ” так і не виконується у повному обсязі, а саме: в розрізі усіх розпорядників бюджетних коштів із виставленням повної  інформації на сайті Ужгородської міської ради, що призводить до існування корупційних ризиків.

   

  Враховуючи вищевикладене,

   

  ПРОПОНУЄМО:

   

  1. терміново провести перевірку щодо виконання усіма розпорядниками бюджетних коштів та посадовими особами Ужгородської міської ради рішення від 11 вересня 2015 року № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ”.
  2. у випадку виявлення порушень щодо виконання (саботажу) рішення Ужгородської міської ради від 11 вересня 2015 року № _1816_ “Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода ” винних осіб притягнути до відповідальності.

   

   

  Facebook Comments

Leave a reply.