• ДемАльянс формує команду міста Ужгород!

  ДемАльянс запрошує активних та небайдужих ужгородців приєднатися до своєї команди для спільного походу на  вибори до Ужгородської міської ради.

  Наступні місцеві вибори є ще одним шансом для українців якісно змінити життя. Їхнім результатом має стати відхід української політики від ірраціоналізму і наповнити її рішеннями, пропозиціями, альтернативами – і щодо викликів на національному рівні, і щодо викликів на рівні регіональному, місцевому.

  У нас є гарні герої й погані герої, є болючі теми, є історичні моменти, які викликають сентимент і на яких сьогодні спекулюють. Натомість, ДемАльянс вірить, що якісно змінити нинішню ситуацію здатна політика рішень. Змагання між політичними партіями мають відбуватися у дискусії навколо конкретних пропозицій.

  Шансом для втілення цієї практики у життя є долучення до суспільно – політичного життя професіоналів своєї справи. Люди, які щодня роблять маленькі зміни довкола себе мають стати прикладом для інших.

  Саме тому ДемАльянс пропонує кожному долучитися до формування  команди твого міста, та стати прикладом для інших.

  Наша мета – політика нової якості. Наша головна ціль – політики нової якості.

  «Команда твого міста» від ДемАльянсу – це унікальна ініціатива для України. Відкритий список, куди має шанс потрапити кожна порядна, патріотична, відповідальна людина.

  Закликаємо небайдужих до долі свого міста заповнити анкету учасника проекту, і задекларувати тим самим свій намір балотуватися в депутати Ужгородської міської ради від ДемАльянсу.

  Facebook Comments

Leave a reply.