• Депутати провели “Генеральний дерибан” Ужгорода

  IMG_20151023_121749(1)9 листопада в Ужгороді відбулося фантасмагоричне шоу під назвою “завершення чергової ХХVІІ сесії Ужгородської міської ради VI скликання”. У начебто замінованому приміщенні, під прикриттям міліції, котра пропускала в споруду депутатів, але забороняла вхід представникам громадськості та журналістам, відбувся завершальний для цієї каденції масштабний “дерибан” міських майна і землі.

  При цьому “народні обранці” не очікували, що представники громадськості та журналісти проникнуть в начебто заміноване приміщення міської ради, де в цей час відбувався масштабний “дерибан” міських землі і майна. Це вдалося, оскільки деякі з депутатів намагалися встигнути на завершальні “заробітки” в сесійній залі через “чорний хід” споруди міськради.

  Коли журналісти та активісти зрештою потрапили до сесійної зали, виявилося, що основні “дерибанні” рішення вже проголосовано. Це викликало хвилю обурення в активістів і журналістів.

  Проголосувавши в незаконний спосіб цілий ряд проектів рішень, спрямованих на розкрадання майна і землі громади обласного центру, депутати цинічно завершили сесію під звуки Державного Гімну України. Йому акомпонувало “Ганьба!” з мегафона активістів.

  Як видно з відео, порядок денний засідання і окремі проекти рішень роздавали вже під завершення засідання, що є кричущим порушенням.

  Міліціонери охороняли незаконне засідання в “замінованому” приміщенні, не робили ані найменших спроб вивести з нього депутатів і навіть забороняли зйомку активістам, в незаконний спосіб намагаючись відібрати мобільний телефон.

  При цьому поряд був начальник Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області Роман Стефанишин, який не робив жодних спроб виконати свої обов’язки і зобов’язати виконувати їх підлеглих.

  (ДАЛІ БУДЕ ДОДАНО НОВІ ВІДЕО З ПОДІЇ, зокрема сюжети з міліціонерами і коментар начальника Ужгородського МВС УМВС Романа Стефанишина.)

  Інтернет-видання «Закарпаття онлайн Beta»

  Юрист та громадський діяч Анастасія Бачинська оприлюднила цікаві портрети. Це – депутати, які сьогодні тишком-нишком, ховаючись від громади, подерибанили Ужгород у рамках останнього засідання цього скликання Ужгородської міської ради. Знову було повідомлено, що мерію заміновано, міліція не пускала в приміщення громадськість і журналістів, а тим часом депутати успішно зібрали кворум.

  31 голосу стало достатнім, аби проголосувати за  питання, проти яких виступала громадськість. Це – черговий земельний дерибан, суперечливі коригування генплану та зонування міста. Що характерно, під час одного з останніх невдалих засідань поки що ще міський голова Ужгорода Погорєлов обіцяв громаді і журналістам, що не виставлятиме ці питання на голосування… Ну що ж, подивімося на обличчя тих, хто в останньому пориві пішов проти інтересів містян та виконав фінальний дерибан. Нагадаєм, у нову міську раду пройшли 11 депутатів цього скликання.

  Закарпатський інформаційно-діловий портал uzhgorod.in.

  Facebook Comments

Leave a reply.