• До губернатора звернулися з приводу подвійного громадянства та корупції головного міграційщика Закарпаття

  Як нам відомо, керівник нашого краю, Генадій Москаль, дбає про неухильне дотримання державними службовцями вимог чинного законодавства України, в тому числі і щодо виконання вимог Закону України «Про державну службу» у частині звільнення державних службовців, що набули громадянство іншої держави.

  Так, досить широкого розголосу набула вказівка губернатора щодо звільнення з посади начальника управління освіти, молоді та спорту Берегівської РДА через наявність у останнього подвійного громадянства. При цьому, окремі ЗМІ заявляють про те, що Генадій Москаль оголосив «війну» з чиновниками, що поряд із українським мають й інше громадянство.

  москаль

  У зв’язку з цим, слід зауважити, що, імовірно в силу своєї зайнятості державними справами, Генадій Москаль оминув своєю увагою досить резонансну подію щодо іншого чиновника, а саме: Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області Михайлишина І.В. Так, 24.04.2016р., згаданий чиновник, керуючи автомобілем Touareg Volkswagen-VW  д.н. OS U 7770, був зупинений співробітниками УПП у містах Ужгороді та Мукачеві за порушення правил дорожнього руху. Під час здійснення перевірки документів Михайлишин І.В. надав співробітникам поліції посвідчення водія видане Чеською республікою, а сам представився «підприємцем з Чехії».

  Такими діями Михайлишин І.В. вчинив корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП (за словами порушника: перебуваючи на посаді державного службовця здійснює підприємницьку діяльність) та ч. 4 ст. 176-2 КУпАП (у декларації про майно не вказав відомості щодо користування транспортним засобом Touareg Volkswagen-VW ). Крім того, можливо й таке, що без ніяких дозволів НБУ Михайлишин І.В. має відкриті рахунки в банках за кордоном.

  михайлишин

     Тому, беручи до уваги той факт, що посада, яку займає Михайлишин І.В. пов’язана з доступом до державної таємниці та відомостей з обмеженим доступом, Закарпатська обласна організація Демальянсу звернулася до губернатора  з проханням організувати проведення ретельої перевірку факту наявності у чиновника іншого, крім українського, громадянства, перевірити наявність рахунків у закордонних банківських установах, повідомити правоохоронні органи про вчинення корупційного правопорушення, звернутися до ДМС України з приводу притягнення до дисциплінарної відповідальності Михайлишина І.В. за порушення правил етики державного службовця.

  звернення москаль затерте

   

  звернення москаль 001 затерте

  [google05f5ac2cacad7156.html]

   

  Facebook Comments

Leave a reply.