• Дякуємо за підтримку ДемАльянсу на місцевих виборах в Ужгороді

  12107054_1051272224906899_9158374566406003755_nДякуємо за підтримку ужгородцям котрі проголосували за ДемАльянс на місцевих виборах в Ужгороді, а також тим виборцям які не проголосували за нас, але підтримали демократичні сили.Нам довірили свої голоси майже 1500 виборців, і це пристойних результат в порівнянні з іншими політичними силами, котрі витрачали мільйони гривень на рекламні бюджети.

  Ціллю цієї кампанії було познайомити ужгородців із здобутками ДемАльянсу та вибудувати довгострокові відносини  задля реалізації програми реформування міста Ужгород. Нам вдалося сформувати команду з фахівців різних сфер.  Жоден член команди не був раніше при владі і є небайдужим до нашого міста,  тому не піддався на спокуси піти по спискам більш рейтингових партій. Ми починаємо реалізацію нашої програми, запрошуємо всіх небайдужих ужгородців долучатися до її виконання.  А також пропонуємо переглянути попередню аналітику ДемАльянсу с приводу місцевих виборів в Ужгороді.

   Підозрілі піки на графіку від-ображають незвичну явку виборців та підтримку кандидата відповідної партії на деяких дільницях, що може свідчити про підкуп виборців.

   Результати місцевих виборів депутатів 2015 до Ужгородської міської ради.xls  Google Таблицы
  З нижче наведеної таблиці можна зрозуміти, які партії та депутати купували голоси виборців задля проходження у міську раду любою ціною.
   Результати-голосування-Ужгород-2015

  Facebook Comments

Leave a reply.