• Корупціонери пустили у хід проти Демальянсу брудні технології

  Громадськість Ужгорода давно втомилася бачити на виборах одні й ті ж обличчя, чути набридлі обіцянки і вірити у них. Однак тим, хто не один рік в політиці Закарпаття і встиг отримати з неї непогані дивіденди, байдуже до цього. Головне – будь-яким шляхом стати народним обранцем. А коли на цьому шляху виникають непередбачувані перепони, що їх можуть створити незаангажовані, свіжі політичні опоненти, чиї слова підтверджуються конструктивними вчинками і котрі знаходять підтримку серед громадськості, таких обов’язково усувають. При цьому в хід ідуть найбрудніші технології.

  демальянс  Результати пошуку  Новини Закарпаття і Ужгорода  ВСЯ Закарпатська ПравдаПартія ДемАльянс від початку свого створення обрала курс на знищення корупції у державі. Але послідовне втілення її програми в життя явно не до смаку нинішнім корупціонерам.  Тож вони всіляко намагаються дискредитувати демальянсівців.

  В Ужгороді вже тричі вчинено спроби безпідставно звинуватити членів цієї партії у неіснуючих «гріхах».  Налякавшись того, що рейтинг Демальянсу помітно зріс за останній рік у місті, його політичні опоненти вирішили вдатися до примітивного чорного піару. Зокрема, у деяких засобах масової інформації з’явилися публікації, де активістів ДемАльянсу  «примазують» до олігархічних місцевих кіл, називаючи «пішаками» чужої гри і  звинувачуючи при цьому у причетності до сумнозвісних  мукачівських подій. Розрахунок тут простий – можливо, не всі повірять у звичайнісіньку інформаційну «качку», але ж знайдуться і такі, в кого подібні повідомлення зможуть посіяти певні сумніви.Знищений борд ДемальЯнсу

  Водночас чорні піарщики почали поширювати чутки, буцімто ДемАльянс – партія неуків. Аби спростувати ці закиди, далеко ходити не треба. Слід просто перевірити склад партійців, серед яких адвокати, медики, кандидати наук, відомі громадські діячі. Насправді це партія молодих професіоналів в основному  віком від 26 до 33 років, котрі залишаються неконтрольованими, як би того хотілося представникам сучасної влади.

  А нещодавно страх політичних опонентів перед зростанням рейтингу демальянсівців в Ужгороді, вочевидь, досяг свого апогею. Хтось  по-школярськи знищив білборди партії. Руку «художника» можна легко впізнати. Для цього варто тільки з’ясувати, кому найбільше наступили на хвіст партійці, не давши можливості реалізовувати свої корупційні схеми в керуванні справами міста.

  Ivan Voloshyn ProkuraturaАктивісти ДемАльянсу впевнені: не останню роль у застосуванні чорного піару проти них зіграв нинішній заступник голови Ужгородської міськради Іван Волошин. Він  так і не зміг вибачити демальянсівцям ініціювання його відставки, за яку проголосували 27 депутатів.

   

  Також нещодавно представники ГО «ДОСИТЬ» намагалися дискредитувати Демальянс на зборах ініциантивної групи по створенню ОСББ в дворі будинку Набережної Незалежності 20. На зборах мешканців представники Демальянс разом із представниками громадськості проводили консультування мешканців по питанню створення ОСББ без будь-якої політичної символіки та закликів.  Однак, замовлені корупційними депутатами представники цієї громадської організації, які до речі приїхали з Києва і яких пов’язують з партією регіонів, витягли заздалегідь заготовлену чорно-білу листівку з символікою політичної партії Демальянс, і намагалися зірвати проведення зборів з надуманих підстав. Вказані особи були видалені з двору і вимушені були покинути територію. Тобто для дискредитації  Демальянс був проплачений приїзд псевдоактивістів із самого Києва!

  Підсумовуючи сказане, хочеться зауважити, якщо опоненти так галасують, використовуючи брудні технології,  то чогось явно побоюються. А ще стосовно зіпсованих білбордів. Треба подякувати невідомим зловмисникам, адже їх зусилля мали зворотний ефект, бо червона фарба тільки зайвий раз привернула увагу громадськості до плакатів ДемАльянсу і підтвердила: активісти цієї партії роблять усе правильно. Тож продовжуватимуть рухатися обраним курсом.

   

  Facebook Comments

Leave a reply.