• ОДІОЗНИЙ СУДДЯ, УЧАСНИК СМЕРТЕЛЬНОГО ДТП, ЗНОВУ РОЗПОЧАВ ВІДПРАВЛЯТИ ПРАВОСУДДЯ

  Автомобіль судді на місті ДТП

  Автомобіль судді на місті ДТП

  Понад рік тому громадськість краю збурила страшна подія, що трапилася на трасі Київ- Чоп у селі Дубрівка на Перечинщині. Тоді, нагадаємо, автомобіль  «Міцубіші-Паджеро» виїхав на смугу зустрічного руху і   врізався в легковик ВАЗ сьомої моделі. Внаслідок аварії загинув водій «сімки». Осиротіла маленька дитина, стала вдовою молода дружина, залишилися без сина і брата родичі загиблого.  Як з’ясувалося пізніше, за кермом іномарки був відомий суддя Перечинського райсуду Віктор Амарович. За висновком експертизи, посадовець керував своїм транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Цю подію зафіксували журналісти і представники громадськості, котрі, власне, зробили все можливе, аби такий факт отримав широкий розголос, а правоохоронні органи не змогли приховати його і не спустили справу, як кажуть, на гальма. Суддю пішов на лікарняний, поки не вщухне скандал.   Здавалося б, справедливість має взяти гору і винного покарають, як того вимагає Закон.

  Та рівно через рік все змінилося з точністю до навпаки. Попри численні свідчення очевидців, відео і фото докази, висновок медичної експертизи, керівник перечинської Феміди і досі не відповів за скоєння смертельного злочину.

  Амарович Віктор під час освідчення в наркодиспансері

  Амарович Віктор під час освідчення в наркодиспансері

  Навіть більше –  одіозний суддя після тримісячного перебування на лікарняному знову повернувся на роботу, отримав 59 тисяч гривень «лікарняних» і 12 тисяч гривень «матеріальної допомоги». Тобто наразі суддя, можливий винуватець у кримінальній справі, розслідування якої здійснює прокуратура Закарпатської області, знову розпочав відправляти правосуддя у кримінальних справах, де обвинувачення також підтримує обласна прокуратура. Як бачимо, наявний конфлікт інтересів під час відправлення правосуддя суддею, оскільки цей представник Феміди може піддаватися впливу з боку органу, від якого залежить подальша доля його справи.

  Зрештою, такої розв’язки слід було очікувати. Адже ще того страшного дня, 9 липня, коли сталася аварія, правоохоронці, що прибули за викликом на місце події, явно не горіли бажанням зв’язуватися з представником Феміди, всіляко натякаючи на його «недоторканість».

  Понад рік, поки тривають слідчі дії, Закарпатська прокуратура ніяк не може довести справу до суду. Щоб затягнути процес розслідування, зроблено велику кількість різних експертиз транспортного засобу Амаровича.

  10321660_10203809020967163_2091703452240726077_oАктивіст Демальянсу Ференц Бакі неодноразово надсилав  численні звернення у всі можливі інстанцій, серед них зокрема: у Верховну Раду України (Комітет з питань верховенства права та правосуддя),  Закарпатську обласну прокуратуру, Генеральну прокуратуру України, Вищу Раду Юстиції України, Раду суддів України, Адміністрацію Президента України. На жаль, поки що  позитивного результату немає і все через недоторканість суддів, яку може зняти тільки Верховна рада України з подання Генеральної Прокуратури. А Генпрокуратура наразі ще чекає на результати розслідування від Закарпатської обласної прокуратури.

  Партія ДемАльянс продовжуватиме робити все можливе, щоб  добитися справедливості і сподівається, що суддівський корпус Закарпаття знайди аргументи швидше переконати перечинського «колегу» добровільно подати у відставку.
  В іншому випадку, наполягатиме на повному перезавантаженні судової влади на Закарпатті.

  Facebook Comments

Leave a reply.