• андріїв

  «Поміняли шило на депутатське мило»?

  Як можна ще більше розбагатіти? Вам про це можуть розказати «НОВІ» депутати та міський голова Ужгорода.

  А все дуже просто, ось як можна набити «жебу» ставши можновладцем. При тому що: «депутат місцевої ради зобов’язаний не використовувати свій мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях, як це зачасту буває». Так принаймні говорить ст. 8  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

  Вам для ознайомлення представлений короткий список «медових мандатів», які за перший квартал 2016 року вспіли добряче підзаробити за рахунок посади.

  Іван Волошин

  voloshyn-korona (2)

  Ужгородська Персона «Non Grata» Іван Волошин. Придбавши «Корону» і «корону» він не відступає від свого, розширюючи поле своїх володінь біля своєї царської відпочивальні – готелю « Унгварський»

  унгвар

  ріш 1

  ріш 2

  Прибравши собі 23 та 17,5 соток землі «для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд перебної машинобудівної та іншої промисловості» по вул. Електрозаводсткій, 35. Зрозуміло що десь потрібно збудувати стайню для своїх коней, тільки вона буде колосальних розмірів, але… за дуже дешево. Адже для ДЕПУТАТА! – 0,1750 га та 0,2300 га коштують всього лиш на-всього якихось 266 717, 50 та 478 837,00 грн., просто смішно.

  А от для інших людей ділянка меншої площі по тій ж вулиці Електрозаводській оцінена чомусь у ШІСТЬ РАЗІВ дорожче за 1 626 975, 30 грн. Дивно чи не так? Пограбувати бюдтжет міської ради тільки на одному рішенні на 1 360 257, 00 грн.

  договір

  Годі й говорити, що проекти даних рішень навіть не були оприлюднені на сайті Ужгородської міської ради, а тому їх винесення не сесію та голосування за такі рішення є незаконним. Слід також зазначити, що по даним земельним ділянкам триває кримінальне провадження за фактом підроблення проектів відведення цих земельних ділянок.

  Таким, чином за свою нову депутатську каденцію Іван Волошин вже встиг збагатитися на 0,5 га вільної землі. Чи не буде майбутній завод, або якась гідро, – електро-  станція заважати виду королівським апартаментам готелю «Унгварський»?

  Дмитро Пацкан

  Д_ Пацкан(1)

  Окрім продовження оренди земельної ділянки площею 0,4200га до 2022 року міська рада змінила цільове призначення землі з реконструкції адмінбудівлі на торгівельну. Слід зазначити, що договіо оренди вже давно припинився ще у 2015 році!!  Тепер він чудом поновлений до 2022 року. На місці орендованої ділянки по вул. Верещагіна, 16 стоїть філія « Нової пошти».

  Олеся Афанасьєва

  Афанасьєва

  Олеся Афанасьєва не хотіла лишитися позаду:взявши собі в оренду земельну ділянку площею 0,0393 га «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. І. Франка, 1 «б», а також Ужгородською міською радою їй (рішення №182 від 21.04.16р.) була передана в оренду ділянка площею 0,0096 га. по вул. Загорській 11  для будівництва індивідуальних гаражів.

  афанасьєва земля

  Губкович Василь

  губкович  Губкович Василь – невинне ягнятко, якому захотілося земельну ділянку площею 0,0027 га, (собі під гараж). Мабуть найчесніший, бо не хотів брати багато, як інші. Ви щось бачите?, бо я ні, хоча там вже є зареєстрована у кадастровій карті мікроділянка по провулку Університецькому. Як нам повідомил у відповіді на зипит: «ділянка передана у власність».

   

  губкович з

  Також у п. Губковича готуються до прийняття рішення ще два питання по виділенню в оренду земельних ділянок 4 і 1,5 соток під власне майно комерційного призначення по вул. Грушевського 25. Бачите, Василь Михайлович виявився теж вовком у ягнячій шкурі.

  Варцаба Сергій

  варцаба

   

  Не хотів лишитися порожнім і п. Варцаба Сергій, подарувавши мамі Вірі земельну ділянку площею 0,1000 га (10 сотин) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Собранецькій, щоправда близько 1 сотки даної ділянки вже займає існуючий будинок.

  Юрій Оксьон

  oksjon

  Юрій Оксьон теж не залишив маму без презенту, продовживши оренду земельної ділянки площею  0,0084 по вул Перемоги 169/17 . Окрім того, мама міського депутата розпочала набувати у власність земельну діляночку по вул. Володимирській 78  під  добудовою до існуючого багатоповерхового будинку, про яку раніше говорили ЗМІ.

  оксьон земля

  Ужгородський міський голова Богдан Андріїв

  андріїв

  А, от хто собі не відмовляє в задоволені використати посаду у власних інтересах, то це мер нашого Ужгорода, мабуть «найзагребущий» персонаж!

  Під час показового ремонту доріг та реконструкції фасадів відбувається, підвищення тарифів на маршрутні перевезення, заволодіння грошима міського бюджету через компенсацію на пільгові перевезення.

  програма 2

  Відбувається «дерибан»  дитячих майданчиків по вул. Володимирській та спортивних майданчиків по вул. Перемоги.

  перемоги

   Так, ТОВ «Срібний лід», власниками якого є дружана Богда Андріїва, син «Василя Кіловольта» та донька одіозного закарпатського екс-губернатора Олександра Ледиди, отримав у оренду земельну ділянку 0,8305 га по вул. Перемоги (кадастровий номер: 2110100000:22:001:0041), саме під футбольним майданчиком.

  Як виявилося, ТОВ «Срібний лід» Богдана Андріїва «віддерибанив» не лише футбольний майданчик по вул. Перемоги, а й ще земельну ділянку поруч 0, 8374 га за адресою вул. Тлехаса 89 «а» кадастровий номер: 2110100000:22:001:0077).

  земля срібний лід

  Як розповіли нам мешканці мікрорайону на  цих ділянках міська влада обіцяла облаштовану парк.  Хоча згідно газети «Ужгород»  №31 (603) на інших публікацій у пресі, ТОВ «Срібний лід»  на земельній ділянці по вул. Перемога мав облаштувати льодову арену за 8,5 млн. грн. Натомість від обіцянок міського голови Богдана Андріїва наївним ужгородцям залишилися лише «дірки від бублика».

  Слід зазначити, що виділення земельної ділянки по вул. Тлехаса 89 «а» відбулося 21.04.2016 року у порушення мораторію, який сам же міський голова анонсував перед виборами на посаду, оскільки дана земельна ділянка є повністю вільною.

  срібний припинення

  Цікавим є той факт, що обидві земельні ділянки по вул. Перемоги-Тлехаса примакають до ще одної земельної ділянки  площею 0, 4514 га, яка належить Андрію Андрієву,  брату нашого міського голови через ТОВ «Аніта».  Співвлвсниками ТОВ «Аніта» також є ініші афільовані до міського голови особи.

  Як бачимо, міськи депутати та міський голова переймаються власним інтересами більше ніж життям мешканців Ужгорода. Мабуть тому,  ужгородці не відчувають реальних змін свого добробуту за півроку «нової»  влади.