• Проект порталу фінанси міста Ужгород

  Ужгородський осередок партії Демальянс а саме активісти Олександр Пересоляк, Вікторія Слюсаренко та Ференц Бакі разом з  ГО «Європейське Партнерство» пропонує Ужгородській міській раді розробити та запустити, для м. Ужгород фінансовий портал, на якому можна буде в оперативному режимі продивлятись, відстежувати, порівнювати та контролювати надходження коштів, видатки бюджетних установ, підрозділів, комунальних підприємств міста, районів міста.

  IMG_3052_0 (1)

  Члени вищезгаданої організації розробили, і вже в березні місяці цього року створили програму (портал), яка розміщена на сайті міської ради і запущена в дію – портал НВБ «Фінанси міста» (http://misto.chv.ua)
  Програма НВБ «Фінанси міста» (надходження та видатки бюджету «Фінанси міста») – це самостійна комп’ютерна структурована програма яка створена для публічного висвітлення та ведення обліку руху коштів, дохідної та видаткової частин бюджету області, міста, району, села, селища тощо. Програма веде облік в автоматичному режимі, по кожному окремому управлінню, департаменту, підрозділу, обласному, міському, районному, сільському, селищному бюджетів.
  Обробляє та виводить первинні та зведені данні, як по кожному, так і загальні зведені данні по всім підрозділам, департаментам, комунальним підприємствам тощо.
  Програмою передбачено візуалізоване виведення інформації декількома мовами, про кожний підрозділ, його керівництво, графік роботи, місце розташування, постатейну дохідну та видаткову частини бюджету, зручна пошукова система тощо. Завдяки розробленій програмі всю інформацію, яка стосується бюджету міста можна отримувати безпосередньо з самої програми, ефективно інформуючи громадськість про доходи та видатки бюджету у розрізі виконання за бюджетні кошти роботи, надані послуги тощо, що значно зменшує навантаження відділу по роботі зі зверненнями громадян, тим самим ліквідовує витрачання часу на обробку інформації для надання відповіді. Також всю потрібну інформацію можна отримувати та відстежувати в любому місці України, та на різних електронних пристроях, які мають зв’язок з інтернетом. За час своєї роботи, програма довела свою ефективність. Надалі вона буде постійно оновлюватись, вдосконалюватись.
  Політична партія “Демальянс” підтримує ініціативу ГО «Європейське Партнерство» та закликає міську раду створити фінансовий портал міста Ужгород!
  Facebook Comments

Leave a reply.