• Суд заборонив Ужгородській міськраді змінювати генплан міста

  Останні роки в нашому місті незаконними забудовами послідовно знищується історична та культурна спадщина, зелені зони та парки. Комерційні інтереси переважають над інтересами громади міста.

  zagalne-pid-sudomКеруючись інтересами забудовників та з метою «роздерибанити» залишки землі у м. Ужгороді 19.06.2015р. Ужгородська міська рада прийняла рішення про затвердження змін до Генерального плану м. Ужгорода.

  Окрім цього, оскільки її попереднє рішення було оскаржено в суді та заветовано міським головою, на сесію 09.07.2015 року по новому виносяться зміни до Генерального плану м. Ужгорода.

  Однак, такі корегування у порушення законодавства не проходили громадських слухань та не містять у своєму складі історико-архітектурного опорного плану, що не відповідає резолюції громадських слухань від 17.06.2015 року та порушує ч.3 ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

  З метою захисту інтересів ужгородців Ужгородською громадською радою було подано позов про скасування архітектурної  вакханалії в Ужгороді, тобто скасування прийнятих змін до генерального плану. Громадська рада просила суд  зупинити прийняття нових незаконних рішень.

  8-го липня Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області після протесту «Про Ужгород дбай або в Луганськ мотай» став на бік громади та заборонив Ужгородській міській раді змінювати генеральний план Ужгорода.

  20150708_154257 20150708_154318

   

  Facebook Comments

Leave a reply.