• Ужгородський ДемАльянс підтримав “18 задач від ‪#‎Кірпічка”

  Кандидати в депутати до Ужгородської міської ради від  ДемАльянсу підписали меморандум з  громадською ініціативою #Кірпічка та підтримали всеукраїнську ініціативу “Задай курс владі” Серед запропонованих громадою завдань дуже важливі речі які новообрана міська рада повинна виконати!

  wAYE_jgoCQU

  Еко-урбаністика:
  1. Провести інвентаризацію зелених зон, забезпечити їх збереження (реновація) та розширення протягом 2016 року.
  2. Забезпечити розвиток зон публічного простору (створення умов для прогулянок та відпочинку, творчості та освіти, спілкування, дозвілля) з 2016 року.
  3. Забезпечити збереження історичного ареалу міста та підтримки власників історичної нерухомості на засадах співфінансування до жовтня 2017 року.

  Інфраструктура та комунальне господарство:
  4. Забезпечити розвиток ОСББ, повністю відмовитись від монополій в обслуговуванні будинків з поетапною ліквідацією ЖЕКів до жовтня 2017 року.
  5. Забезпечити депресивні території міста (мікрорайон Радванка, там де компактні поселення ромів) мінімальними стандартами на інфраструктуру (міський водогін, вуличне освітлення, дороги з асфальтовим покриттям, і т.д.) до 2018 року.
  6. Створити проект вело інфраструктури міста та впровадити його до 2017 року; популяризувати та підтримати вело культуру міста.
  7. Забезпечити розвиток громадського транспорту (ввести великі комунальні автобуси на основних напрямах) до 2018 року.
  8. Відновити мережі автомобільних доріг (замість ямкових ремонтів) до 2018 року.Гуманітарна політика:
  9. Розробити поетапний план та забезпечити підтримку родин ВПО та АТО (забезпечити участь органу місцевого самоврядування у цільових програмах з будівництва тимчасового та/або доступного житла, програм реабілітації) до 2018 року.
  10. Забезпечити будівництво та підтримку діяльності Центру паліативної допомоги м. Ужгорода до 2018 року.Менеджмент:
  11. Забезпечити дотримання стандартів ефективного врядування (прозорість, відкритість та підзвітність; критерій перевірки – Індекс публічності 2016-2017 рр.).
  12. Розробити поетапний план та впровадити електронну демократію, надання е-послуг у всіх структурах органу місцевого самоврядування до жовтня 2017 року.
  13. Впровадити електронний документообіг у всіх структурах органу місцевого самоврядування до жовтня 2017 року.
  14. Забезпечити можливість участі громадян у прийнятті рішень органу місцевого самоврядування та консультації з громадськістю з важливих питань розвитку міста. Постійно.
  15. Забезпечити бюджет участі (громадський бюджет – демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому громадяни вирішують, у який спосіб витрачати частину місцевого бюджету) у розмірі від 3 до 10% від міського бюджету та прозорість використання бюджетних коштів (прозорий бюджет) з 2016 року.
  16. Забезпечити он-лайн перегляд засідань міської ради починаючи з січня 2016 року.
  17. Ухвалити регламент міської ради з першого засідання новообраної ради.
  18. Запровадити енергоменеджмент, що дозволить заощаджувати до 60% коштів, які сьогодні витрачаються на енергоспоживання в бюджетних установах до 2017 року.

  мемор. з підписамиМеморандум

  Facebook Comments

Leave a reply.