• В Ужгороді нема де ховати померлих

  В місті Ужгород немає кладовища, бездарні професіонали з міської ради завалили ще один проект на котрий ще й витратили мільйони гривень з міського бюджету. Останнього можливого, резервного сектору для могил вистачить на 6-8 місяців, залежно від статистики поховань. Якщо хочете покинути цей світ то вам потрібно це робити в прилеглих селах. 🙂
   
  Детальний-план-територіїУжгородська міська рада витратила мільйони гривень на розробку детального плану нового кладовища. Ще 28.12.12 була прийнята “Програма організації та обслуговування кладовища в районі Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород» на 2013-2016 роки ”  на котру було заплановано виділити 22 мільйони гривень з міського бюджету. Розробником програми був “Департамент міського господарства, відділ капітального будівництва” – саме через цей департамент Ужгородської міської ради розкрадають значну частину бюджету міста. Попри застереження фахівців щодо чималих труднощів та проблем у питанні облаштування цвинтаря саме на зазначеній ділянці і прогнози дуже недобрих результатів – із фактично викиданням грошей фактично на вітер, бо ж ховати на новому цвинтарі без капітальної підготовчої роботи, яку минула влада не передбачила, неможливо – влада вустами тодішнього заступника міського голови Віталія Семаля обіцяла, що до кінця 2013 року кладовище вже запрацює. Втім, не судилось. 
   
   
  Згодом стало зрозуміло чому Погорелов та його команда так лобіювала розробку кладовище саме в цій зоні. На початку 2014 р. Депутат міськради Ростислава Буланов запропонував на місці кладовища виділити землю для учасників АТО. Згідно закону цю ділянку не можна було виділяти під будівництво, але нашим депутатам закони то таке. 
   

  Facebook Comments

Leave a reply.