• Як стати мільйонером в поліції – рецепти успіху від бізнес-копа Віталія Мацоли

  Кожен хоче стати багатим та успішним . Дехто навіть готовий платити чималі кошти за участь у спеціальних бізнес тренінгах. Але мало хто знає, що у нашому маленькому містечку Ужгороді є унікальний приклад бізнес успіху поліцейського чиновника. Мова про начальника ужгородської поліції Віталія Мацолу. Наразі він не веде бізнес курси, але йому варто було б їх розпочати.

  За час служби в поліції Віталія Мацоли його родина впевнено змогла подолати позначку 1 мільйон доларів статків.

  Зараз родина копа володіє чималими наділами   в рекреаційних куточках Закарпаття   с.Шаяни та с.Велятино Хустського району – 0,78 га., в  с.Пилипець  Міжгірського району -1,37 га,  неподалік с. Косино Берегівського району – 0,3 га. Вартість тільки цієї нерухомості за ринковими цінами складає близько 1 млн. доларів США.

  А й справді, навіщо пояснювати зайвий раз походження коштів на придбання елітних земельних ділянок у рекреаційних місцевостях краю – краще хай їх власниками де-юре виступають треті особи. Таким  чином вдасться уникнуть набридливих пояснень щодо походження свого майна, де-факто залишаючись його господарем. Ця схема, на жаль,  доволі поширена в Україні і встановити, звідки у літніх людей з пенсією до двох тисяч гривень взялися такі шалені кошти, поки що нікому   не вдалося.

  Що цікаво? Що основні придбання нерухомості припадають на 2014-2018 із роботою заступником начальника ДСБЕЗ УМВС України в Закарпатській області. Тоді Віталій Мацола декларував боротьбу з гральним бізнесом.

  Згодом, Віталій стає  заступником начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП краю. З липня 2016 року очолив Ужгородський районний відділу поліції, а в 2018 році  став керівником Ужгородського міського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.

  Підрахунок вартості усієї родинної нерухомості,  за допомогою сайту ОLХ дають приголомшливу суму в 1,5 млн. дол.

  Відео сюжет тут:  https://www.facebook.com/DemAljansUzgorod/videos/800422093660319/

   

  І тут варто відмітити доходи Віталія Мацоли з офіційних декларацій, які  хоча і завищені, не дуже співпадають із статками його родини.

  Починаючи з 2015 року, судячи з даних  декларації, доходи родини  Віталія  Мацоли також постійно і стрімко зростали. Спершу вони становили 216 тис. 560 грн., готівка 624 тисячі гривень.  У 2016 році дохід сім’ї Мацоли  сягнув 636 тисяч гривень; у 2017 році вже – 853 141 грн. при цьому вдалося відкласти готівкою 1 710 000 грн.

  Окремо варто сказати і про успішну дружину поліцейського чиновника. Антоніна Мацола – справжня сучасна бізнесвумен. Вона встигає паралельно працювати в УжНУ, займатися  підприємницькою діяльністю і ростити трьох діточок копа. Завдяки власному перукарському мистецтву у 2017 році дружина «настригла» 300 тисяч гривень і допомогла  родині припасти готівки близько мільйона (965 240 грн).  Приймає усіх на дому, бо іншої нерухомості в декларації не зазначила. До слова, підприємницькою діяльністю дружина копа займається останні три роки, а сам поліцейський з 2010 активно працює в правоохоронних органах .

  Крім цього, в очільника ужгородської поліції, виявляється, є не менш успішні батьки-пенсіонери і родичі його дружини.  За останній час вони спромоглися придбати земельних ділянок на суму понад мільйон доларів, точніше 1 млн.158 тисяч доларів США. Дивіться таблицю вище.

  Та що тут казати, Тато поліцейського придбав лише за червень-жовтень 2018 року 4 ділянки в с.Минай і на двох із них вже добудовує чималий будинок

  Секрети  успіху Віталія Мацоли може ховатися також у його тісних контактах із іншим “бізнес-тренером” з м.Києва – Сергієм Князєвим, начальником нацполіції України. Так,  саме йому (екс тещі Князєва),  він будує баньку із зрубу   у м.Ужгороді по вул. Запорізькій та вже добудував розкішні будиночки по вул. Княжа гора (колишня Кримська).

  Але ще більш успішним за Віталія Мацолу є його кум Іван Драгула, помічник обласного поліцейського.  Дружина кума є співвласницею фірми з ремонту доріг ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СЕМ БІЛДІНГ”  і за 2014-2018 роки змогла  виграти та відремонтувати доріг на суму понад 71 млн. грн.

  Ось так, при бажанні, можна стати успішним мільйонером в поліції. Головне не заздрити людському щастю, бо це гріх,  як не красиво.   Беріть приклад з успішних, як от Віталій Мацола і його куми, які важко працювали, щоб мати щось в цьому житті.
  спецкор «СНК» О.Пересоляк

   

   

  Facebook Comments

Leave a reply.