• Закарпатський прокурор – у погонах «ВОР»!

  Саме з таким лозунгами приїхали пікетувати Генеральну прокуратуру України ужгородські активісти: члени громадської ради Ужгородської міської ради, ГО «МУЗА», Демократичного альянсу. Причиною пікету стали числені «кришу вальні» рішення прокуратури м.Ужгорода з приводу повідомлень про корупцію першого заступника Ужгородського міського голови Івана Волошина, «кришу вальні» рішення Ужгородського міськвідділу з приводу спроби незаконної приватизації земельних 24 земельних ділянок у м. Ужгороді в т.ч. по на площі Петефі та по вул.Електрозаводській, затягування розслідування декількох десятків кримінальних справ з приводу посадових осіб міських рад Ужгорода та Чопу, наявність підстав для розгляду питання люстрації та корупційного правопорушення щодо прокурора міста Ужгорода Івана Зареви, та тривала бездіяльність прокуратури Закарпатської області з піднятих питань.

  Зіштовхнулися пікетувальники із схемою «відфутболювання», яка працює у Генеральній прокуратурі, а саме: у відділі звернень громадян відмовляються допускати громадян до вищого керівництва Генеральної прокуратури через те, що нібито відсутня відмова прокурора Закарпатської області. Таким чином, не надаючи відмову, прокурор області обмежує можливість оскарження своїх рішень та бездіяльності до Генеральної прокуратури.

  З особистого прийому активісти здали звернення до Генеральної прокуратури, однак всупереч п 8.8. інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому в органах прокуратури України на ньому не поставили відповідну відмітку.

  Ужгородські активісти планують регулярно відвідувати Генеральну прокуратуру України із мітингами та журналістами з метою висвітлення порушень у її роботі

   

  Facebook Comments

Leave a reply.