• Замість покарання за смертельне ДТП – заохочення в 71 тис. грн!?

  Ужгородець Олександр Шутко з донькою Оксаною.

  Ужгородець Олександр Шутко з донькою Оксаною.

  Перечинський суддя Віктор Амарович котрий 9 місяців тому спричинив смертельне ДТП в стані алкогольного сп’яніння досі працює в Перечинському суді.

  Нагадаємо що ця жахлива подія сталася за селом Дубровка на трасі Київ -Чоп. 09.07.2014 за повідомленнями очевидців, водій Mitsubishi Pajero без видимих причин виїхав на зустрічну смугу, хоча на той час на трасі майже не було машин, і врізався в авто загиблого – синю “сімку”. Без батька залишилася дворічна дитина, без чоловіка – молода дружина.

  Амарович Віктор під час освідчення в наркодиспансері

  Амарович Віктор під час освідчення в наркодиспансері

  Закарпатська прокуратура вже дев’ять місяців не може довести справу до суду. Застосовані всі можливі засоби відтягування розслідування справи, кількість незрозумілих експертиз ТЗ  судді Амаровича вражає! За нашою інформацією зараз проводять всілякі експертизи у всіх можливих приватних структурах, щоб “відмазати” суддю. Свідків опитували на рахунок того чи вони не бачили рульові механізми автомобіля Амаровича на місці ДТП…

  Також виявляється що після цієї жахливої події суддя отримав лікарняний на три місяці, за цей час йому нарахували 59 тисяч гривень та додатково 12 тисяч гривень “матеріальної допомоги”. Так держава підтримує суддів-п’яниць. Ніяких фінансових покарань, штрафів чи доган він не отримував. Натомість вдова загиблого не отримала ніякої компенсації (якщо така взагалі існує). Цікава логіка: якщо суддя вбиває людину то в нього (судді) психічна травма, треба йому допомогти матеріально та виписати десятки тисяч гривень премії.

  Зарплата судді Віктора Амаровича. Лікарняні після скоєного ДТП - 53 тис. грн. та "матеріальна допомога" - 12 тисяч гривень.

  Зарплата судді Віктора Амаровича. Лікарняні після скоєного ДТП – 53 тис. грн. та “матеріальна допомога” – 12 тисяч гривень.

  Активісти Демальянсу неодноразово надсилали численні звернення до всіх можливих інстанцій, серед них: Верховна Рада України (Комітет з питань верховенства права та правосуддя), Прокурору Закарпатської області, Генеральному прокурору України, Вища Рада Юстиції України, Рада суддів України, Президенту України але ніякого результату це не дало. Всі органи  відписали що статус недоторканості з судді може зняти тільки Верховна рада України з подання Генеральної Прокуратури.

  Звернення активістів щодо покарання судді Амаровича

  Звернення активістів щодо покарання судді Амаровича

  Відповідь Закарпатської прокуратури на звернення активістів

  Відповідь Закарпатської прокуратури на звернення активістів

  На даний момент Генпрокуратура чекає на результати розслідування від Закарпатської обласної прокуратури. Що можна розслідувати дев’ять місяців одному прокурору відомо. Скоріш за всього це просте відтягування справи, та підробка експертиз. Прокуратура всіляко намагається “зам’яти” цю справу. Ходять чутки що суддя Амарович вже не однократно уникав відповідальності за вчинені смертельні ДТП.

  Скільки будуть вимушені терпіти Закарпатці бездіяльність злочинної прокуратури, невідомо… Надіємось на обіцяні реформи Президента Петра Порошенко.

  Ференц Бакі – громадський активіст, член партії Демократичний Альянс

  Facebook Comments

Leave a reply.